Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20422
Stary 29.03.2019, 09:59
Now napisał(a):Wyświetl post
donecki akurat nowy właściciel by normalnie wpuścił Szarksów na stadion, flagę też. Co jakiegokolwiek biznesmena obchodziłby jakiś paralityk w okularach z tvnu i jego durne komentarze? Nikogo nie obchodzi co kto robi w życiu poza stadionem, przychodzi na stadion to płaci kasę, wiadomo że nie wpuszczą Szarksów do kasy klubowej jak to było za poprzedniego zarządu ale to jaka flaga będzie wisiała czy kto będzie na stadionie żadnego biznesmena właściciela nie obchodzi
Co biznesmenów to obchodzi? To żart? Jeszcze powiedz, że tvn to mało medialna stacja w Polsce. Nie ważne co o niej sądzę, ważne że po jednym materiale gadali o nas w całym kraju.
Jadczak już pokazał swego czasu, że "potrafi" nawiązywać kontakt z naszymi potencjalnymi inwestorami (Paul Bragiel). Po co mu dawać kolejne preteksty?

Wisła ma opinię ogromnego klubu z piękną tradycją ale jednocześnie o mocno nadszarpniętej opinii. W szczególności w temacie wpływu kibiców na funkcjonowanie klubu.

Wisłocki czyni ruchy najlepsze z możliwych i za to mu chwała.
Odpowiedz cytując