|
donecki akurat nowy właściciel by normalnie wpuścił Szarksów na stadion, flagę też. Co jakiegokolwiek biznesmena obchodziłby jakiś paralityk w okularach z tvnu i jego durne komentarze? Nikogo nie obchodzi co kto robi w życiu poza stadionem, przychodzi na stadion to płaci kasę, wiadomo że nie wpuszczą Szarksów do kasy klubowej jak to było za poprzedniego zarządu ale to jaka flaga będzie wisiała czy kto będzie na stadionie żadnego biznesmena właściciela nie obchodzi
|