Przepraszam ale nie załączyły mi się zdjęcia więc podsyłam jeszcze raz linki:
I jeszcze jeden post pozwolę sobie zamieścić, posiadam ubrania nowe:
Kurtka Adidas Terrex rozmiar M i L.
https://zapodaj.net/ca5c98ac7785d.jpg.html
Cena 350 zł.
Bardzo lekka, zajmuje mało miejsca, bardzo dobrze trzyma temperaturę przez co możemy w niej chodzić w bardzo wysokie mrozy jak i w cieplejsze dni.
Bluza Tommy Hilfiger rozmiar M
https://zapodaj.net/276556ff7d372.jpg.html
Cena 160 zł
Bluza Emporio Armani rozmiar L
https://zapodaj.net/9fa7747d896e1.jpg.html
cena 140 zł
Kurtka Emporio Armani rozmiar L
https://zapodaj.net/1381059b5ebd1.jpg.html
cena 300 zł
Koszulki Emporio Armani M-XXL
https://zapodaj.net/7e510dc15e0ec.jpg.html
cena 80 zł
Koszulki Tommy Hilfiger M-XXL
https://zapodaj.net/d489852782099.jpg.html
Cena 80 zł
https://zapodaj.net/ec0e787b6950d.jpg.html
Cena 80 zł
POLO M-XXL
https://zapodaj.net/8a66812483708.jpg.html
Cena 95 zł
Bokserki męskie rozmiary M i L
https://zapodaj.net/062ed3acdf3ee.jpg.html
Cena 75 zł
PS. Admina proszę o usunięcie poprzedniego posta bez zdjęć.