Karherop napisał(a):

|
Klub choćby w obecnym (eksperymentalnym) okienku pokazał że i na rynek zagraniczny (Savicevic, Kumah) się nie zamyka. Pytanie oczywiście jak będzie po rewolucji w dziale skautingu i pionu sportowego.
|
polemizowałbym
był piłkarz za darmo do wzięcia ale go nie przetestowali nawet bo Kuźbik łapy na tym nie trzymał.
Z Kumahem też śmieszna historia.