Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25913
Stary 27.03.2019, 09:18
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Klub choćby w obecnym (eksperymentalnym) okienku pokazał że i na rynek zagraniczny (Savicevic, Kumah) się nie zamyka. Pytanie oczywiście jak będzie po rewolucji w dziale skautingu i pionu sportowego.
polemizowałbym
był piłkarz za darmo do wzięcia ale go nie przetestowali nawet bo Kuźbik łapy na tym nie trzymał.
Z Kumahem też śmieszna historia.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując