|
Hmmm - bo może nie ma odpowiednich kandydatów na to miejsce ? Bo niby kto ?
Dla mnie szkoda, że Głowa rezygnuje, bo po raz pierwszy od bardzo dawna byłem spokojny o to, że na tym stanowisku była osoba na wskroś uczciwa...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|