ArturBarlinek napisał(a):

to miejsce dla PRASY.
Miejsca dla prasy 322 (sektor A)
Miejsca RTV 120
|
I nie da się tych 200 miejsc zaadaptować na normalne miejsca do sprzedaży? Na derbach tam nie było nikogo, widać to od 1:20
https://www.youtube.com/watch?v=gkZHWlrCNn4
Argument o "bardzo ograniczonej" widoczności do mnie nie trafia bo przecież takie same miejsca są na E i nie są sprzedawane jako te z ograniczoną widocznością, przecież stamtad boisko powinno być widać bardzo dobrze bo miejsca są blisko środka murawy. Nie wiem czy są jakieś przepisy które wymuszają obecność tych miejsc, ale na ten moment one się po prostu marnują w meczach gdy jest komplet.