maciekkk napisał(a):

W którymś wywiadzie prezes Wisłocki wspominał o tym, że od lata prawdopodobnie będzie zmiana dyrektora sportowego (Głowacki pewnie będzie w akademii). Mówił, że skłaniają się ku opcji zagranicznej do pełnienia tej funkcji. Sam Głowacki też mówił, że ma dobrego kandydata. Mam dziwne przeczucie, że może to być Cleber 
To tylko moje spekulacje.
|
Dziwny pomysł z takim dyrektorem sportowym nie Polakiem bo niby po co ?