Ktoś wie dlaczego te miejsca nie są (nie mogą być?) sprzedawane?
https://serving.photos.photobox.com/...ffcd2c3333.jpg
Tam jest łącznie 200 miejsc, przy aktualnych cenach biletów po 60zł to za jeden mecz jest 12tys. złotych, wydawałoby się, że ta kasa leży na ulicy i wystarczy ją podnieść. Patrzyłem na derbach i te sektory były puste, dlaczego więc nie sprzedawać tam biletów?