Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 26.03.2019, 13:12
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
niemniejjedka , do czasów PRLu nie ma co wracać, pomijając warunki u nas (resortowe lub zakładowe kluby na całkiem konkretnej kroplówce z budżetu)
I to się w połowie polskich klubów nie zmieniło.

I równocześnie jest to jeden z powodów fatalnego zarządzania.
Odpowiedz cytując