Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
niemniejjedka , do czasów PRLu nie ma co wracać, pomijając warunki u nas (resortowe lub zakładowe kluby na całkiem konkretnej kroplówce z budżetu)
|
I to się w połowie polskich klubów nie zmieniło.
I równocześnie jest to jeden z powodów fatalnego zarządzania.