|
niemniejjedka , do czasów PRLu nie ma co wracać, pomijając warunki u nas (resortowe lub zakładowe kluby na całkiem konkretnej kroplówce z budżetu)
to i kluby zachodnie były na innym poziomie , był limit obcokrajowców - kluby angielskie były de facto angielskie włoskie włoskie itd
nie było takie uprzywilejowania bogatych jak dzisiaj , gdzie czołówka może sobie robić kadry praktycznie all-stars , kogo sobie tam wymyślą
|