Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 26.03.2019, 12:10
niemniejjedka , do czasów PRLu nie ma co wracać, pomijając warunki u nas (resortowe lub zakładowe kluby na całkiem konkretnej kroplówce z budżetu)

to i kluby zachodnie były na innym poziomie , był limit obcokrajowców - kluby angielskie były de facto angielskie włoskie włoskie itd

nie było takie uprzywilejowania bogatych jak dzisiaj , gdzie czołówka może sobie robić kadry praktycznie all-stars , kogo sobie tam wymyślą
Odpowiedz cytując