Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13987
Stary 26.03.2019, 08:09
W którymś wywiadzie prezes Wisłocki wspominał o tym, że od lata prawdopodobnie będzie zmiana dyrektora sportowego (Głowacki pewnie będzie w akademii). Mówił, że skłaniają się ku opcji zagranicznej do pełnienia tej funkcji. Sam Głowacki też mówił, że ma dobrego kandydata. Mam dziwne przeczucie, że może to być Cleber

To tylko moje spekulacje.
Odpowiedz cytując