Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25906
Stary 26.03.2019, 00:04
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Przekonałeś mnie. Wisła nie ma szans na żadne szkolenie.
Nawet nie zauważyłem, że to napisałem, ale na szczęście mi pomogłeś.

Dla ułatwienia - piję w swoich wypowiedziach do Twoich teorii, które tutaj wielokrotnie zamieszczałeś, że (w skrócie) wystarczy połazić po wioskach, ściągnąć młodych, wystawić w pierwszym składzie i zagraniczne kluby będą się o nich biły tylko dlatego, że są młodzi i z Polski, bo jest moda na młodych Polaków.

Ja tylko tłumaczę, że właśnie trzeba najpierw zainwestować w ich wyszkolenie. Wystawienie młodego drewna nic nie da, nikt się o niego nie będzie zabijał. Trzeba w młodego zainwestować, właśnie żeby nie był drewnem. To kosztuje, ale dopiero w wyniku tego będą się o takiego młodego zabijali, a nie dlatego, że ma w CV niski rocznik i występ w ekstraklapie.

Natomiast kadra kierownicza, jak widać, doskonale rozumie w czym problem. Dlatego (z pomocą socios) planuje inwestycje infrastrukturalne w akademię, a nie forsuje wystawianie młodych dla zasady w pierwszym składzie zamiast np. Wasilewskiego, Bashy czy Savicevicia.
Odpowiedz cytując