MaLK
Przekonałeś mnie. Wisła nie ma szans na żadne szkolenie. Nie powinna tego robić bo to jest zapisane w gwiazdach. Nie mozna zmienić przeznaczenia. A nawet jak kogoś wyszkolimy to i tak nic nie zarobimy. Po prostu nie da się nic. No Kononowicz... Dzieki jasnowidzu. (No bo przecież to LOS decyduje czy kogoś znajdziemy czy nie. Więc jak mamy kogos znaleźć to i tak znajdziemy bez wysiłku - do tego sprowadzają sie twoje mądrośći - zatem po co szukać jak to tylko przypadek? No to czekajmy na kolejnego wujka Brzeczka żeby nam przysłał młodego Kubę. Nie przemeczajmy się, bo to tylko przypadki, slepy los)
(Myślę że byłbys mistrzem w sianiu defetyzmy we wrogich armiach. Tak, nie dało się, nie da i nigdy się nie uda)
Mam nadzieje że nasza kadra kierownicza nie korzysta z twoich mądrości co do wyciagania Wisły z ciężkiej sytuacji.
btw
Skończmy tą jałową dyskusję, szkoda naszego czasu
