Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25904
Stary 25.03.2019, 20:28
MaLK

Przekonałeś mnie. Wisła nie ma szans na żadne szkolenie. Nie powinna tego robić bo to jest zapisane w gwiazdach. Nie mozna zmienić przeznaczenia. A nawet jak kogoś wyszkolimy to i tak nic nie zarobimy. Po prostu nie da się nic. No Kononowicz... Dzieki jasnowidzu. (No bo przecież to LOS decyduje czy kogoś znajdziemy czy nie. Więc jak mamy kogos znaleźć to i tak znajdziemy bez wysiłku - do tego sprowadzają sie twoje mądrośći - zatem po co szukać jak to tylko przypadek? No to czekajmy na kolejnego wujka Brzeczka żeby nam przysłał młodego Kubę. Nie przemeczajmy się, bo to tylko przypadki, slepy los)


(Myślę że byłbys mistrzem w sianiu defetyzmy we wrogich armiach. Tak, nie dało się, nie da i nigdy się nie uda)

Mam nadzieje że nasza kadra kierownicza nie korzysta z twoich mądrości co do wyciagania Wisły z ciężkiej sytuacji.

btw
Skończmy tą jałową dyskusję, szkoda naszego czasu
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 25.03.2019 o godz. 20:34.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując