Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 25.03.2019, 19:48
No i mamy ponad 3 tys mlodej armi na g3,4,5.juz raz tak było.
Ostatnimi czasy tez mamy zawsze na meczu z Legia 25 tys ,wielka publika a jakos nie potrafimy jej zdominowac.W ostatnim meczu strzelili gola a potem my bylismy bezradni,i wywiezli łajzy 1;0.no i oczywisicie var .
Fajnie by bylo zagrać madrze ,wyczekać cwaniaczków bo oni napewno tez maja swój plan.Carlitos cwel ale ale ale niech sie pięknie poniesie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 25.03.2019 o godz. 19:52.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując