Temat
:
[XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline
#
24
25.03.2019, 19:13
Mecz spokojnie do wygrania. Po przerwie reprezentacyjnej powinniśmy się prezentować jeszcze lepiej niż po bo czas tutaj działa na naszą korzyść. Legia bardzo słaba w tym sezonie z trenerem pajacem który za bardzo nie wie jak ich poukładać. Brak Cafu będzie bardzo dużym osłabieniem.
Gramy u siebie przy komplecie publiczności która będzie naszym 12 zawodnikiem. 3 punkty są tutaj na wyciągnięcie ręki. Zapewne zdominujemy mecz bo Legia pewnie będzie liczyć na kontry.
3-1(2-0)
Peszkin, Kolar, Savicević - Carlitos
:tsw_r aca:
Adrio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adrio
Znajdź inne posty napisane przez Adrio