paralaksa napisał(a):

Po meczu z Piastem jest ogromna szansa by TOP3 bylo zdominowane jedynie przez Wisle
|
Swoją droga to ciekawe że na Lechię i Legię które grają przecież o MP chodzi tak mało osób.
spotkanie Lechia- Lech może jeszcze dobić do czołówki w rundzie zasadniczej
a frekwencja w meczu z Piastem jest mocno uzależniona od wyników dwóch najbliższych spotkań i stawki tego meczu..