|
Amen.Ja jestem właśnie zdania że ten przepis to wymusi.Po prostu aby nie wstawiać do składu pierwszego lepszego młodzieżowca trzeba będzie tym szkoleniem zająć się na poważnie.Tu PZPN ma w dupie czy chodzi o Wisłę Legię czy Brukbet Nieciecze .Jako federacja potrzebują młodych piłkarzy
|