Adenalix napisał(a):

|
Czy to oni mają przeprowadzać remont, czy zrobimy to My wystawiając FV drugiej stronie Błoń?
|
Craxa zadeklarowała się że sama przeprowadzi remont .
Wszystko dlatego że poprzednio gdy miasto wystawiało fakturę za ich poczynania na stadionie to opiewała ma 140 tysięcy i teraz woleli od razu sami to zrobić... I w skutek tego koszt to "tylko " 52 tysiące złotych.
Jeśli nie zdążą z remontem to nie wyobrażam sobie z abyśmy nie pozwali cracovii za każdy jeden niesprzedany bilet...