Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 25.03.2019, 07:27
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Czy to oni mają przeprowadzać remont, czy zrobimy to My wystawiając FV drugiej stronie Błoń?
Craxa zadeklarowała się że sama przeprowadzi remont .
Wszystko dlatego że poprzednio gdy miasto wystawiało fakturę za ich poczynania na stadionie to opiewała ma 140 tysięcy i teraz woleli od razu sami to zrobić... I w skutek tego koszt to "tylko " 52 tysiące złotych.

Jeśli nie zdążą z remontem to nie wyobrażam sobie z abyśmy nie pozwali cracovii za każdy jeden niesprzedany bilet...
Ostatnio edytowane przez Karherop : 25.03.2019 o godz. 07:29.
Odpowiedz cytując