Karherop napisał(a):

|
Sektor G3, G4 jeśli otworzą to najwcześniej w sobotę, a i wbrew zapewnieniom nie sądzę że parchy przeprowadza remont przed spotkaniem. I mam nadzieję że klub tak tego nie zostawi.
|
Czy to oni mają przeprowadzać remont, czy zrobimy to My wystawiając FV drugiej stronie Błoń?