Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 25.03.2019, 00:36
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Sektor G3, G4 jeśli otworzą to najwcześniej w sobotę, a i wbrew zapewnieniom nie sądzę że parchy przeprowadza remont przed spotkaniem. I mam nadzieję że klub tak tego nie zostawi.
Czy to oni mają przeprowadzać remont, czy zrobimy to My wystawiając FV drugiej stronie Błoń?
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując