Ogryzek napisał(a):

|
Taaa a do kiedy mogło grać 2 a potem 3 obcokrajowców? Problemy z pamięcią?
|
Nie rozumiem pytania. Powtórzę, największe sukcesy nasze kluby odnosiły za kompletnie nieprzystających do dzisiejszych okoliczności przyrody. Analizowanie tego w kontekście dzisiejszych "problemów" z liczbą obcokrajowców jest równie sensowne, co próby rozwiązania dzisiejszych problemów spółek przez analizę praktyk realizowanych przez PRL-owskie przedsiębiorstwa państwowe.
Dzisiaj mamy inny świat, inny system, inne problemy. Już na starcie wszelkie próby porównywania do tego, co było kiedyś są skazane na niepowodzenie choćby z tego powodu, że prawnie niemożliwe jest wprowadzenie takich ograniczeń jak kiedyś. Nie da się ograniczyć liczby obcokrajowców będących obywatelami UE. Co sprawia, że każde ograniczenie będzie de facto fikcją z punktu widzenia polskich piłkarzy.