Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 24.03.2019, 20:30
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Taaa a do kiedy mogło grać 2 a potem 3 obcokrajowców? Problemy z pamięcią?
Nie rozumiem pytania. Powtórzę, największe sukcesy nasze kluby odnosiły za kompletnie nieprzystających do dzisiejszych okoliczności przyrody. Analizowanie tego w kontekście dzisiejszych "problemów" z liczbą obcokrajowców jest równie sensowne, co próby rozwiązania dzisiejszych problemów spółek przez analizę praktyk realizowanych przez PRL-owskie przedsiębiorstwa państwowe.

Dzisiaj mamy inny świat, inny system, inne problemy. Już na starcie wszelkie próby porównywania do tego, co było kiedyś są skazane na niepowodzenie choćby z tego powodu, że prawnie niemożliwe jest wprowadzenie takich ograniczeń jak kiedyś. Nie da się ograniczyć liczby obcokrajowców będących obywatelami UE. Co sprawia, że każde ograniczenie będzie de facto fikcją z punktu widzenia polskich piłkarzy.
Odpowiedz cytując