Karherop napisał(a):

|
I zobacz sobie historycznie kiedy polskie kluby osiągały najlepsze wyniki i czemu akurat wtedy nie była przeszkodą mała ilość obcokrajowców?
|
Za PRL-u.
Nie jestem do końca przekonany na ile analizowanie ówczesnej liczby obcokrajowców miałoby mieć znaczenie dla dzisiejszych okoliczności.