Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 24.03.2019, 19:30
Otworzyc g3 ,g4 i g5 i mamy rekord,wiec trzeba sie postarać.A sama Legia jest cieniutka ,smiem twierdzic ze Cracovia gra duzo lepszą piłke,zreszta nieprzypadkowo wygrala na Łazienkowskiej.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 24.03.2019 o godz. 19:32.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując