Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 23.03.2019, 15:28
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Derby to derby, wiadomo, trzeba było rozjebac parchow jak gnoj po polu. Z Legia mam nadzieje, ze sie podlozymy i przegramy. Bedzie to najlepsza forma zadośćuczynienia dla Lesnodorskiego no i Obidzinskiego, dwoch legionistow. Zastanowilbym sie jeszcze nad pewną twitterowa propozycją. "Sen o Warszawie" zaraz po hymnie Wisły, a może i przed.
A ja nie mogę się napić bo leki biorę...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując