wiesniak842 napisał(a):

|
Derby to derby, wiadomo, trzeba było rozjebac parchow jak gnoj po polu. Z Legia mam nadzieje, ze sie podlozymy i przegramy. Bedzie to najlepsza forma zadośćuczynienia dla Lesnodorskiego no i Obidzinskiego, dwoch legionistow. Zastanowilbym sie jeszcze nad pewną twitterowa propozycją. "Sen o Warszawie" zaraz po hymnie Wisły, a może i przed.
|
Wieśniak widzę jeszcze trzyma po piątku...