|
Klemenza już raczej do młodzieży nie można zaliczyć...
Liczę na minimum 1 punkt. Nie jest to jeszcze mecz o "być albo nie być" w grupie mistrzowskiej.
Po przerwie na kadrę ciężko będzie wyrokować formę obu ekip, dlatego nie nastawionym się na spotkanie ze "słaba Legia w dołku formy" bo wystarczy że Carlitos się urwie dwa razy i będzie po meczu.
|