Arked napisał(a):

Ci słabi obcokrajowcy są ściągani bo są lepsi od rodzimych zawodników, których po prostu jest ogromny niedobór. Bez nich nasza liga (ligi) prezentowałaby już poziom totalnego gówna.
PS. Zobaczycie co stanie się z w przyszłym sezonie z cenami młodzieżowców, którzy potrafią kopnąć w miarę prosto piłkę. Już teraz są wyśrubowane przez drenujące rynek kluby zagraniczne. Większość klubów będzie grała po prostu w 10-tke.
|
Liga już prezentuje poziom totalnego gówna. Wymyśl sobie inny argument. A tymczasem biją nas Części z Czechami w składzie, Słowacy że Słowakami w składzie itd.
I zobacz sobie historycznie kiedy polskie kluby osiągały najlepsze wyniki i czemu akurat wtedy nie była przeszkodą mała ilość obcokrajowców?
Jakie granie w 10 większości drużyn?!
Kolego, nie zakłamuj faktów. Teraz z
własnej woli większość klubów daje pograć przynajmniej 90 minut młodzieżowca w każdym meczu a za rok po podniesieniu limitu o rok w górę tym bardziej nie będą oni stanowili osłabienia .