Arked napisał(a):

Ci słabi obcokrajowcy są ściągani bo są lepsi od rodzimych zawodników, których po prostu jest ogromny niedobór. Bez nich nasza liga (ligi) prezentowałaby już poziom totalnego gówna.
|
Totalne gówno to jest teraz. W Europie biją nas już wszyscy, gorzej nie będzie - nie sraj żarem
Jak widac ci obcokrajowcy nic nie pomagają w podniesieniu poziomu w Europie. Pomijam fakt że ten przepi obowiązuje tylko w rozgrywkach krajowych. Mam nadzieję że za jakiś czas będzie 2 a może nawet 3 młdych musiało grać.
I tak jak koledzy napisali - kase brać za szkolenie - ekstra. Szkolić? Po co. Lepiej pogadac ze znajomym menago - podzielić się prowizją za transfer kolejnego szrotu z zagranicy.