Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 22.03.2019, 17:40
A ja już oczyma wyobraźni widzę tych "zupełnie przypadkowo" odsyłanych na trybuny (a regularnie dotąd grających) chłopaków, bo pech sprawił, że akurat skończyli 22 lata ;D
Wydaje mi się, że absurdów z tym związanych będzie co nie miara..

A jeśli się tak jednak nie stanie, to wyłącznie dlatego, że polskie kluby coraz mocniej rozumieją, że prawdziwe pieniądze zarabia się właśnie na tych młodych Polakach, więc aspekt ekonomiczny wymusi zmiany a nie jakieś durne parytety. (zauważcie, że moja teoria jest niefalsyfikowalna, bo niezależnie od obrotu spraw będę miał rację )
Odpowiedz cytując