A ja już oczyma wyobraźni widzę tych "zupełnie przypadkowo" odsyłanych na trybuny (a regularnie dotąd grających) chłopaków, bo pech sprawił, że akurat skończyli 22 lata ;D
Wydaje mi się, że absurdów z tym związanych będzie co nie miara..
A jeśli się tak jednak nie stanie, to wyłącznie dlatego, że polskie kluby coraz mocniej rozumieją, że prawdziwe pieniądze zarabia się właśnie na tych młodych Polakach, więc aspekt ekonomiczny wymusi zmiany a nie jakieś durne parytety. (zauważcie, że moja teoria jest niefalsyfikowalna, bo niezależnie od obrotu spraw będę miał rację

)