I nie cierpię gadania o jakimś "wyrównywaniu szans"
Szanse to są równe teraz, jak wejdzie przepis to będą właśnie nierówne
Krótkie pytanie co do szczegółów: czy to będzie faktycznie tak, że CAŁY CZAS musi być na boisku młodzieżowiec? Bo to jest jeszcze na dodatek idiotyczne, jeszcze zrozumiałbym, że młodzieżowcy w sumie musza zagrac 90 minut.
Ale np. masz na boisku młodego stopera, chcesz go zdjąć (lub złapał kontuzję), a z młodych masz tylko ofensywnych graczy i bramkarza, to co robisz, roszadę ze zmianą kilku pozycji na boisku? Jeśli tak, to strasznie głupie to!