|
Zawsze zmuszanie jest złe, zachęcanie dobre. Dlatego ten pro junior system, czy jak on sie tam nazywa mi sie podoba. Wystawiasz juniorow - dostajesz bonusy. Wystarczy zwiekszyc bonusy i sami beda to robic, a nie jakieś siłowe rozwiązania. Kuba ile miał lat jak wypłynał? Więc da się? Da, tylko trzeba umiec, a nie byc uprzywilejowanym. Nie dosc, ze poziom tej ligi, to jest jedna wielka parodia i komedia, to teraz jeszcze w większości przypadków 1/10 zawodników na boisku będzie sie jeszcze bardziej niz wynosi srednia potykac i zabijac o wlasne nogi.
|