|
Ta metoda siłowa jest kompletnie bez sensu i będzie rodzić patologie. Jak ktoś ma u siebie talent to jasne, że na niego stawia bo na takich zawodnikach zarabia się najwięcej. Niech nie robią z trenerów i prezesów klubów debili. Nie trzeba nikogo do niczego przymuszać. Wyszkolenie zawodnika na poziomie Ekstraklasy nie jest wcale takie proste i często wymaga po prostu masy szczęścia. Są kluby, które włożyły w akademie setki milionów i efektów nie widać (np. Szachtar Donieck).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|