Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 22.03.2019, 12:02
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobry przepis.Ja bym nawet wprowadził taki gwarantujący jednego młodziezowca w całym meczu i np drugi minimum 50% czasu gry.Nasze drużyny przestają być konkurencją nawet dla klubów z luksemburga .Pora zacząć działać od podstaw.Jeśli chodzi o Plewke to każdy zaklnie pod nosem jak zobaczy taką stratę piłki ale nauka kosztuje.Pozycja na boisku bardzo trudna można powiedziec kluczowa ale jak chcemy kasować miliony zł za takich zawodników to niestety ale trzeba też trochę odcierpieć. Niech każdy sobie przypomni jak media typu Weszło jechało po Kownackim czy Kamińskim.Jeśli zaś chodzi o Drzazge to myślę że teraz pójdzie z górki.beż nadmiernego ciśnienia będzie strzelał dość regularnie.Lewandowskim ,Piątkiem czy Milikiem to on nie będzie ale solidnym ligowcem takim jak Gikiewicz czy Boguski moze byc bez problemu
To nie jest przepis na najwyższą klasę rozgrywkową. Tutaj mają grać najlepsi. Robienie parytetów to patologia. Będzie dochodziło w przyszłym sezonie do komicznych sytuacji, kiedy trener będzie musiał się gimnastykować z wyborem składu i sadzać na ławce lepszych zawodników, żeby tylko zmieścić się w wymogach. Często będzie grał junior z przypadku, na którym skupi się złość i frustracja kibiców i zawodników posadzonych na ławce.

Dodajmy do tego, że dobrych młodzieżowców mamy w Polsce tyle co kot napłakał, a jak już jacyś są to są błyskawicznie podkupowani przez zachodnie kluby i kosztują fortune. U nas nie ma problemu ze stawianiem na młodzież. U nas jest problem z "produkcją" tej młodzieży. I to nie tylko kwestia braku akademii, bo wiele zmieniło się na plus w tym względzie, ale też społecznego klimatu i parcia na wyczynowe uprawianie sportu przez młodzież. Żadne parytety tutaj nie pomogą wręcz wg mnie zaszkodzą.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując