Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 22.03.2019, 10:36
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Mysle, ze od reki mozemy miec i 15 takich zawodnikow, ale ilu z nich naprawde nadaje sie do Ekstraklasy? Nie mamy Majeckiego, by miec problem z glowy i bramkarzem wyrobic obowiazek. Jesli dobrze ten przepis kojarze, to na boisku musi non stop przebywac taki zawodnik - czyli jeden do gry, jeden na lawke, by mogl zastapic tego z gry. Kartki, kontuzje, zmiany taktyki ustawienia, bo nie zawsze bedziesz chcial sciagnac Plewke i innego pomocnika wstawic, a np. obronce lub napastnika. 3-4 to jest bardzo, ale to bardzo ostrozny szacunek. I to, ze juz mamy 7 to nie jest argument, bo mi chodzi zawodnikow naprawde grajacych na poziomie Ekstraklasy. Z tym ma ogromny problem nawet Plewka. I nie bardzo rozumiem co by mnie mial Sosnowiec albo Arka obchodzic....
A czy Legia rok temu była spokojna bo ma Majeckiego? Nikt wtedy nie przypuszczał, że tak szybko wypłynie. I trudno żeby było inaczej. W jaki tez sposób z góry zakładasz że nasza młodzież będzie stała pół roku w miejscu nie czyniąc żadnego progresu?

Skoro Cię nie obchodzi Sosnowiec to tym bardziej nie powinna Legia.

Jakoś Stolarczyk nie płacze w mediach z powodu tego przepisu, więc tym bardziej uważam że to nie będzie dla nas problem i sobie z tym bardzo dobrze poradzimy. I na pewno do klubu dołączy jeszcze jakiś 21-22 latek.
Odpowiedz cytując