|
No problem wręcz kosmiczny, który nawet Marsjanie nie są w stan nie rozwiązać. Skoro łatwiej jest nasprowadzać szrotu z zagranicy niż szkolić, to trzeba zmusić kluby żeby to robiły.
Zrozumiałbym płacz gdyby nasza liga była mocna a nasi przedstawiciele brylowali w pucharach. Ale tak nie jest. A to że zobaczę mniej o jednego Pierdicia/.......escu czy Don Pierdo wiele w jakości gry nie zmieni.
btw
managery pewnie płaczą bo mniej "szrotu" wcisną z zagranicy i tyle.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|