|
Ech, nie chodzi o prawde badz nie, tylko to daje pewien obraz czym jest taki obowiazek mlodziezowca. Nagle trzeba szukac nie wiadomo gdzie kogos w tym wieku kto potrafi kopnac pilke prosto i calkowicie rozpieprza model budowania druzyny. I jest mega uciazliwe. Potrzeba MINIMUM 3-4 takich zawodnikow by obsadzic jednego na boisku. To jest ogromny problem.
|