Wehrmacht napisał(a):

|
Proponuje sobie właczyc FM19 i zagrac pierwszy sezon budujac zespol (gdy tego zapisu nie ma), by zobaczyc jaką masakrą jest ten przepis o mlodziezowcu w nastepnym sezonie. Tak jak bylo mi to obojetne do tej pory i kompletnie mnie to ani grzalo ani ziebilo, tak teraz uwazam to za najglupsze co mozna bylo wymyslic.
|
Tak, FM19 prawdę nam powie.
Szanujmy się, poziomu polskiej piłki to i tak nie obniży bo już szorujemy po dnie. Zasady są takie same dla wszystkich i to jest tutaj najważniejsze.