szym_ek napisał(a):

|
To jasne ale 3 zawodników "do gry" raczej musi w klubie być. Kartki, kontuzje albo słabsza forma i trzeba by było sięgać do głębokich rezerw w postaci zawodników 16-17 letnich.
|
Powiem tak, nie wyobrażam sobie abyśmy jeszcze kogoś przed kolejnym sezonem nie ściągnęli do gry w tym przedziale wiekowym(ogranego w 1 lidze). Do tego zapomniałem dodać Grabowskiego, Slomke, Morysa i w/w Plewka, Wojo, Śliwa, Balicki to daje na dzisiaj 7 graczy powyżej 19 roku życia. Miejsce na wypoczenie m.in. Plewki powinno się znaleźć .