Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 21.03.2019, 13:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
I tak i nie, bo część zawodników trzeba zostawić a część wypożyczyć. Teoretycznie wyobrażam sobie sytuację gdy w klubie zostaje Balicki, Wojtkowski i np Śliwa, a kilku innych idzie na wypożyczenie. Też nie ma co przesadzać że musimy mieć 10 juniorów na potrzeby tego przepisu w kadrze meczowej.
Poza tym Balicki jest już trochę ograny na niższych poziomach w tym w 1 lidze i fajnie byłoby go w końcu zobaczcie w akcji.
To jasne ale 3 zawodników "do gry" raczej musi w klubie być. Kartki, kontuzje albo słabsza forma i trzeba by było sięgać do głębokich rezerw w postaci zawodników 16-17 letnich.
Odpowiedz cytując