Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 21.03.2019, 12:49
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
I właśnie ten przepis powoduje, że tacy zawodnicy jak Plewka, Wojtkowski, Słomka i Balicki będą musieli zostać w klubie.
I tak i nie, bo część zawodników trzeba zostawić a część wypożyczyć. Teoretycznie wyobrażam sobie sytuację gdy w klubie zostaje Balicki, Wojtkowski i np Śliwa, a kilku innych idzie na wypożyczenie. Też nie ma co przesadzać że musimy mieć 10 juniorów na potrzeby tego przepisu w kadrze meczowej.
Poza tym Balicki jest już trochę ograny na niższych poziomach w tym w 1 lidze i fajnie byłoby go w końcu zobaczcie w akcji.
Odpowiedz cytując