Patryka trzeba wypożyczyć na ogranie w 1 lidze, inaczej będzie miał tylko pod górkę. Ja w niego nie zwatpilem i dalej jestem fanem jego talentu, ale nie zamierzam czarować że pewne rzeczy przeskoczy od tak. Innej drogi w zasadzie nie ma.
Oby tak się stało, ale musimy mieć przynajmniej 3 młodzieżowców na dobrym poziomie, by nas przepisy w sezonie 19/20 nie zaskoczyły.