Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 21.03.2019, 12:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale którzy wolą Plewke?
po 1 meczu wielbiciele jego talentu przeciez zamilkli (o dziwo zamilkli a nawet zmieniają front fani Wojtkowskiego )

to że PP grał było spowodowane tylko tym ze Vukan nie był zdolny do gry Jakby był, to nawet na Górnik by wyszedł w pierwszym.
Patryka trzeba wypożyczyć na ogranie w 1 lidze, inaczej będzie miał tylko pod górkę. Ja w niego nie zwatpilem i dalej jestem fanem jego talentu, ale nie zamierzam czarować że pewne rzeczy przeskoczy od tak. Innej drogi w zasadzie nie ma.
Oby tak się stało, ale musimy mieć przynajmniej 3 młodzieżowców na dobrym poziomie, by nas przepisy w sezonie 19/20 nie zaskoczyły.
Odpowiedz cytując