|
Vukan według mnie to nasz najlepszy gracz w tym momencie i jestem przekonany że będzie coraz lepszy. Natomiast jeśli chodzi o Krzysia Drzazgę to uważam, że jednak pewnego poziomu nie przeskoczy. Kielce i derby mu wyszły natomiast nie widzę u niego tej powtarzalności w przyszłości (obym się mylił!). Fajnie by było jakbyśmy mieli jeszcze większy wybór na skrzydłach, wtedy zdecydowanie bym przesunął Kubę za napastnika.
|