ale którzy wolą Plewke?
po 1 meczu wielbiciele jego talentu przeciez zamilkli (o dziwo zamilkli a nawet zmieniają front fani Wojtkowskiego

)
to że PP grał było spowodowane tylko tym ze Vukan nie był zdolny do gry

Jakby był, to nawet na Górnik by wyszedł w pierwszym.