Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 21.03.2019, 09:23
ale którzy wolą Plewke?
po 1 meczu wielbiciele jego talentu przeciez zamilkli (o dziwo zamilkli a nawet zmieniają front fani Wojtkowskiego )

to że PP grał było spowodowane tylko tym ze Vukan nie był zdolny do gry Jakby był, to nawet na Górnik by wyszedł w pierwszym.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując