Jeszcze słowo o Savicevicu. Miga napisał: Wisła od początku rundy 338minut - 1 gol z karnego. Wisła z Savicevicem 202 minuty - 11goli.
Już nie wspomnę o tych straconych bramka w głównej mierze przez Plewkę (chociaż pierwsza bramka z żydami Savicevic podobnie zawalił)
Dalej niektórzy wolą Patryka na boisku?

Środek pomocy to najważniejsza pozycja na boisku, jeśli tam masz słabych graczy to cała drużyna będzie grała przeciętnie.