FraMat napisał(a):

za te kilka tygodni Piast może przestać być najlepiej grającą drużyną.
Za 2 tygodnie Sosnowiec może być w wybitnej formie.
Step by step
|
Chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś.
Wybitna forma i Sosnowiec? Aż to sobie gdzieś zapisze
