LucjuszWielki napisał(a):

Jeszcze jedna sprawa na koniec dla potomnych:
Gol na 3:2 padł po rogu, którego nie powinno być !!!
Ewidentny, książkowy faul na Lisie, który przed linią wyskoczył, a działania parchatego sprawiły, iż został przesunięty w powietrzu...
Sytuacja troche podobna do tej z LE z Pareiką.
FAUL i bez ROGU!!!! Zostaliśmy znów przekręceni przez sędziego podobnie jak z golem rakelsa czy tam deleu ! DWA niesłuszne gole !
|
Faul był, to oczywiste, ale sędzia dość jasno pokazał, ze piłka była już wtedy poza boiskiem i dlatego pokazał na rzut rożny. Także nie kwestia tego czy był faul czy nie, a czy piłka już była poza boiskiem. Według mnie była, ale też nie ma takiej powtórki, która dawałaby 100% pewność.
Inna kwestia, że sytuacja identyczna jak przy naszej bramce na 1-0, więc skoro tam puścił to tutaj też powinien.