Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 20.03.2019, 20:35
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze jedna sprawa na koniec dla potomnych:

Gol na 3:2 padł po rogu, którego nie powinno być !!!

Ewidentny, książkowy faul na Lisie, który przed linią wyskoczył, a działania parchatego sprawiły, iż został przesunięty w powietrzu...

Sytuacja troche podobna do tej z LE z Pareiką.

FAUL i bez ROGU!!!! Zostaliśmy znów przekręceni przez sędziego podobnie jak z golem rakelsa czy tam deleu ! DWA niesłuszne gole !
Faul był, to oczywiste, ale sędzia dość jasno pokazał, ze piłka była już wtedy poza boiskiem i dlatego pokazał na rzut rożny. Także nie kwestia tego czy był faul czy nie, a czy piłka już była poza boiskiem. Według mnie była, ale też nie ma takiej powtórki, która dawałaby 100% pewność.

Inna kwestia, że sytuacja identyczna jak przy naszej bramce na 1-0, więc skoro tam puścił to tutaj też powinien.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 20.03.2019 o godz. 20:37.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując