Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 20.03.2019, 19:38
Jeszcze jedna sprawa na koniec dla potomnych:

Gol na 3:2 padł po rogu, którego nie powinno być !!!

Ewidentny, książkowy faul na Lisie, który przed linią wyskoczył, a działania parchatego sprawiły, iż został przesunięty w powietrzu...

Sytuacja troche podobna do tej z LE z Pareiką.

FAUL i bez ROGU!!!! Zostaliśmy znów przekręceni przez sędziego podobnie jak z golem rakelsa czy tam deleu ! DWA niesłuszne gole !

Odpowiedz cytując