|
Jeszcze jedna sprawa na koniec dla potomnych:
Gol na 3:2 padł po rogu, którego nie powinno być !!!
Ewidentny, książkowy faul na Lisie, który przed linią wyskoczył, a działania parchatego sprawiły, iż został przesunięty w powietrzu...
Sytuacja troche podobna do tej z LE z Pareiką.
FAUL i bez ROGU!!!! Zostaliśmy znów przekręceni przez sędziego podobnie jak z golem rakelsa czy tam deleu ! DWA niesłuszne gole !
|