|
No cóż, biorąc pod uwagę aktualną formę drużyn:
z Legią, która jest zdecydowanie pod formą, a na dodatek zagra bez chyba najlepszego obecnie swojego zawodnika - Cafu, możemy myśleć o wygranej po prawie 6 latach posuchy na Reymonta, ale no właśnie .... zawsze jak wydaje się że jak nie teraz to kiedy to my dostajemy gównianego farfocla, albo jesteśmy przekręceni przez sędziów...
w Sosnowcu musimy wygrać - Zagłębie jak przegra z Miedzią, to będzie już miało tylko iluzoryczne szanse na utrzymanie
Piast - jest w gazie, ale to też mecz, który musimy zwyciężyć
jeżeli w tych 3 meczach zdobędziemy 6 pkt to mecz z Lubinem nie będzie meczem o wszystko dla nas....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|