Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25879
Stary 20.03.2019, 14:04
Szym_ek , przecież rezerwy grałyby na takim właśnie poziomie (maks II liga).

Kwestia rezerw to nie jest temat na najbliższy sezon, bo cały czas jeszcze nie wiadomo do końca, czy go zaczniemy.

Natomiast jeśli kończymy sezon 19/20, to w perspektywie sezonu 20/21, kiedy kilku naszych wychowanków będzie miało 17 i więcej lat, taka drużyna, na poziomie nawet tej nieszczęsnej III ligi, wsparta zawodnikami z I składu, wracającymi po kontuzjach lub takimi, którzy nie załapali się na ławkę to jest IMHO całkiem sensowne rozwiązanie.Tylko ta $$$$...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując