Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25878
Stary 20.03.2019, 12:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dziwne rzeczy gadacie....
Przecież większość piłkarzy, którzy mieliby grać w drużynie rezerw jest i tak na garnuszku I drużyny.
Wszystkie opłaty w przypadku IV ligi d MZPN nie są takie wysokie.

Tutaj dane z 2015 roku
https://bloniankablonie.futbolowo.pl...-kluby-do-mzpn

Podejrzewam, że Socios mogłoby sfinansować działanie rezerw. Z korzyścią dla Wisły
Już widzę ten skład w przypadku gdy 1 drużyna gra wyjazd w Gdańsku, drużyna rezerw gra w Pcimiu Wielkim, a CLJ ma wyjazd dzień później do Białegostoku. I tego samego dnia rozgrywa mecz Mecz CLJ U17.

Przecież my już teraz trzymamy na ławce pierwszej drużyny 4-5 juniorów. Serio widzisz obecnie na kontraktach przeszło 80 zawodników ponad 16 roku życia? Rok temu jak Junco nam zrobił kadrę 30 osobową to bym powiedział OK, ale teraz?

Po tym jak PZPN obniżył dozwolony wiek juniorski i odpalono z klubu kolejnych 15 zawodników nie ma szans aby utrzymać rezerw sportowo na poziomie 3 ligi, a może nawet 4 ligi.

Ktoś rzuca przykład Hoyo, który ciągle ma 15 lat i w perspektywie nawet 3 lata gry w CLJ przy jednoczesnym trenowaniu z 1 drużyną.
Odpowiedz cytując